O nas

Oferujemy najlepsze produkty z konopi wytwarzane przez czołowych polskich producentów, a także starannie wybrane produkty z całego świata. HempButik należy do Fundacji Nakielskiej, która wspiera kulturę, edukację, rozwój gospodarczy i środowisko. Fundacją kierują Marzenna i Kehrt Reyher.

Nasza działalność:

Hemp B&B

Skorzystaj z pobytu w Pałacu w Nakle, aby zapoznać się z różnorodnością zastosowań konopi.  Wypróbuj naturalne kosmetyki i skosztuj potraw  z dodatkiem konopi.  Dodatkowo uraczymy cię opowieścią o leczniczych, kosmetycznych i pożywnych właściwościach tej prastarej rośliny, która przeżywa renesans na całym świecie.

Hemp Showroom

Podczas wizyty możesz przejrzeć naszą ofertę produktów na bazie konopi:  kosmetyków,  oleju, suplementów diety, odzieży i akceseriów oraz wielu innych. Możesz także zakupić wybrane produkty.

HempToday

Jesteśmy także właścicielami i wydawcami HempToday, wiodącego na świecie źródła informacji na temat szybko rozwijającego się przemysłu konopnego. Reprezentujemy polskie konopie na międzynarodowych targach handlowych oraz organizujemy  elitarne mini-konferencje, na które zapraszamy przedstawicieli  najważniejszych polskich i zagranicznych firm związanych z branżą konopi i ekspertów. Wspieramy również projekty publiczne i społeczne z zastosowaniem konopi na całym świecie.

HempTrade

HempTrade to nasz projekt globalnego rynku hurtowego artykułów konopnych, co daje  HempButik stały dostęp do nowych produktów, które z kolei możemy oferować naszym polskim klientom. Nasz asortyment obejmuje produkty polskie, nepalskie , południowo-afrykańskie i amerykańskie, a także wiele, wiele innych. Wszystko co najlepsze z konopi znajdziecie u nas.